Белегзија од чисто сребро со магнетен затварач
Белегзија од чисто сребро со магнетен затварач
Белегзија од чисто сребро со магнетен затварач
Белегзија од чисто сребро со магнетен затварач
Белегзија од чисто сребро со магнетен затварач
Белегзија од чисто сребро со магнетен затварач

Белегзија од чисто сребро со магнетен затварач

Шифра на артикал: 590122C00
Barkod: 5700302966473

Запознај ја Pandora Moments белегзија со магнетно закапчување. Нашата белегзија од чисто сребро се ажурира со ново магнетно копче, што ја прави уште полесна за носење и комбинрање со твоите омилени приврзоци. Магнетното закопчување се затвора многу лесно, додека лизгачкото делче цврсто ја држи на едно место. Обликувај ја со 16-18 Pandora Moments приврзоци. ВАЖНА НАПОМЕНА белегзијата со магнетно копче несмее да се носи во близина на персони со чувствителна медицинска опрема или инплантанти како што се пејсмејкери, стимулатори на дорзален колон, пумпи за инфузија или други магнетни прогамабилни медицински апарати. Доколку не си сигурен дека овие контраиндикации се однесуваат на тебе или на твојата околина, консултирај се со својот лекар пред употреба. Белегзијата со магнетно закопчување несмее да се носи во комбинација со саат ниту да се чува во негова близина, бидејќи на саатот може да влијае магнетизмот со што може да се поремети мерењето на време.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
4.940 MKD
4.940 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Запознај ја Pandora Moments белегзија со магнетно закапчување. Нашата белегзија од чисто сребро се ажурира со ново магнетно копче, што ја прави уште полесна за носење и комбинрање со твоите омилени приврзоци. Магнетното закопчување се затвора многу лесно, додека лизгачкото делче цврсто ја држи на едно место. Обликувај ја со 16-18 Pandora Moments приврзоци. ВАЖНА НАПОМЕНА белегзијата со магнетно копче несмее да се носи во близина на персони со чувствителна медицинска опрема или инплантанти како што се пејсмејкери, стимулатори на дорзален колон, пумпи за инфузија или други магнетни прогамабилни медицински апарати. Доколку не си сигурен дека овие контраиндикации се однесуваат на тебе или на твојата околина, консултирај се со својот лекар пред употреба. Белегзијата со магнетно закопчување несмее да се носи во комбинација со саат ниту да се чува во негова близина, бидејќи на саатот може да влијае магнетизмот со што може да се поремети мерењето на време.

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси небесен шмек во твојот стил со белегзија со змиска плетка со блескава месечина Pa...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Покажи ги длабочините на океанот и мирот на полноќното небо. Белегзија со тркалезна бра...
3.250 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Претставувајќи ја вечната љубов што го поврзува семејството, белегзија Pandora Moments ...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата белегзија Pandora Moments со змиска плетка и асиметрична ѕвездена Т-плочка ја но...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме сосема нов начин на персонализација. Ова е нашата нова сребрена верзиј...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата кожна белегзија добива нов изглед со сребрена Т-плочка затворач и го има нашиот ...
3.250 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Внеси го сјајот на небото во твојот изглед со белегзијата Pandora Moments со змиска пле...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Белегзијата со лизгач Сини бранови ќе внесе спокој во твоето секојдневие. Инспирирана о...
3.250 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со Pandora Moments белегзијата со повеќе сајли....
4.550 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Уживај во префинетоста на белегзијата Pandora Moments со двобоен сферичен затворач и зм...
9.718 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ако сакате да додадете боја, изберете ја Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Додајте личен печат на колекциите на Вашите сакани со оваа Pandora Moments белегзија со...
4.550 MKD
Големина
16
17
18
19
20