Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија
Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија
Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија
Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија
Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија
Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија

Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија

Шифра на артикал: 593338C01
Barkod: 5700303127194
Земјано се сретнува со остро во Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија. Плетената кафеава кожа двапати се обвива и се затвора со копче од стерлинг сребро коешто има гравирано Pandora лого од двете страни. Подеси ја белегзијата со помош на лизгав метален капак на едниот крај од белегзијата; додај ги и прицврсти ги приврзоците користејќи го металното капче што може да се отвори на другиот крај. Прилагоди ја оваа современа, супер носива белегзија со 16 до 18 приврзоци или висечки приврзоци.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
4.225 MKD
4.225 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • D2
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Земјано се сретнува со остро во Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија. Плетената кафеава кожа двапати се обвива и се затвора со копче од стерлинг сребро коешто има гравирано Pandora лого од двете страни. Подеси ја белегзијата со помош на лизгав метален капак на едниот крај од белегзијата; додај ги и прицврсти ги приврзоците користејќи го металното капче што може да се отвори на другиот крај. Прилагоди ја оваа современа, супер носива белегзија со 16 до 18 приврзоци или висечки приврзоци.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Кожа
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Запознај ја Pandora Moments белегзија со магнетно закапчување. Нашата белегзија од чист...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Внеси небесен шмек во твојот стил со белегзија со змиска плетка со блескава месечина Pa...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Покажи ги длабочините на океанот и мирот на полноќното небо. Белегзија со тркалезна бра...
3.250 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Претставувајќи ја вечната љубов што го поврзува семејството, белегзија Pandora Moments ...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Освежи ја твојата колекција со новата белегзија Pandora Moments направена од синџирчиња...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата белегзија Pandora Moments со змиска плетка и асиметрична ѕвездена Т-плочка ја но...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме сосема нов начин на персонализација. Ова е нашата нова сребрена верзиј...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Внеси го сјајот на небото во твојот изглед со белегзијата Pandora Moments со змиска пле...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Белегзијата со лизгач Сини бранови ќе внесе спокој во твоето секојдневие. Инспирирана о...
3.250 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Уживај во префинетоста на белегзијата Pandora Moments со двобоен сферичен затворач и зм...
9.718 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ако сакате да додадете боја, изберете ја Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Додајте личен печат на колекциите на Вашите сакани со оваа Pandora Moments белегзија со...
4.550 MKD
Големина
16
17
18
19
20