Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé
Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé
Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé
Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé
Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé
Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé
Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé
Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé

Белегзија Pandora Signature испреплетен Pavé

Шифра на артикал: 592742C01
Barkod: 5700303060231
Изгради го твојот изглед околу белегзијата Pandora Signature. Изработена во сребро, оваа белегзијата има пар испреплетени подвижни кругови нагласени со ред од сјај и микромонисти во нивните средишта. Иако се со иста големина, едниот има полирана позадина, а другата позадинае е со две Pandora логоа . Суштински стил во секоја колекција, ова парче лесно за носење е подготвено да стане вашиот најнослив стил до сега.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изгради го твојот изглед околу белегзијата Pandora Signature. Изработена во сребро, оваа белегзијата има пар испреплетени подвижни кругови нагласени со ред од сјај и микромонисти во нивните средишта. Иако се со иста големина, едниот има полирана позадина, а другата позадинае е со две Pandora логоа . Суштински стил во секоја колекција, ова парче лесно за носење е подготвено да стане вашиот најнослив стил до сега.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Подигни го твојот препознатлив стил со Pandora Signature Pavé Bold Chain белегзија. Дор...
5.135 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внесете сјај во секој момент со нараквицата со змиска плетка со светкава Pandora O кру...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Кога сакате да облечете полни и нежни топчиња со елегантен изглед, оваа нараквица од ср...
5.655 MKD
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Дајте и нов почеток на Вашата бајка со прекрасната Пандора Моменти нараквица со змиска ...
5.135 MKD
Големина
16
17
18
19
20