Pandora Me Белегзија со Поврзани Алки

Pandora Me Белегзија со Поврзани Алки

Шифра на артикал: 598373
Barkod: 5700302832129

Направена да трае, со впечатливи полни карики кои се надоврзуваат , Pandora Me нараквицата од карики е украсена со нашиот класичен затварач со логото на Pandora . Три карики од оваа нараквица се украсени со дизајн на змиска плетка. Овие три декорирани карики се отварат, што Ви овозможува да прикачувате висечки приврзоци на нив, во максимум од 8 приврзоци на една карика. Достапни величини:
1 - 15 см
2 - 16 см
3 - 17,50 см
4 - 20 см

Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
6.175 МКД
6.175 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Направена да трае, со впечатливи полни карики кои се надоврзуваат , Pandora Me нараквицата од карики е украсена со нашиот класичен затварач со логото на Pandora . Три карики од оваа нараквица се украсени со дизајн на змиска плетка. Овие три декорирани карики се отварат, што Ви овозможува да прикачувате висечки приврзоци на нив, во максимум од 8 приврзоци на една карика. Достапни величини:
1 - 15 см
2 - 16 см
3 - 17,50 см
4 - 20 см

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Камења Без камења
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara