Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус
Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус

Disney, Moments Белегзија со Светкав Мики Маус

Шифра на артикал: 590731CZ
Barkod: 5700302442267
Започнете ја Вашата забавна колекција од Disney накитот со оваа прекрасна сребрена алка со затварач кој е украсен со светкави силуети на Мики Маус.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Започнете ја Вашата забавна колекција од Disney накитот со оваа прекрасна сребрена алка со затварач кој е украсен со светкави силуети на Мики Маус.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси ја магијата во своето секојдневие со нашата белегзија Moments со змиска плетка и ...
6.370 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Верувајте во магија и изберете ја Disney белегзијата со змиска плетка и затворач во фор...
7.085 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Посакајте си желба со белегзијата Pandora Moments Disney, Пепелашка со затворач во форм...
6.435 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Насочете го иконскиот стил со оваа прекрасна алка со змиска плетка збогатена со затвара...
7.085 MKD
Големина
16
17
18
19
20