Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна
Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна
Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна
Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна
Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна
Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна
Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна
Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна

Bangle отворена белегзија Pandora Moments со лого на Star Wars™ светла и темна страна

Шифра на артикал: 591139C01
Barkod: 5700302980127
Покажете ја вашата посветеност на моќта на Pandora Moments со отворената белегзија со логото на Star Wars™ светла и темна страна. Едниот крај на белегзијата е украсен со сини синтетички кристали кои го сочинуваат логото на бунтовничката алијанса, додека другиот крај е направен од црвени синтетички кристали во форма на симболите на Галактичката империја. Легендарниот светилник на Лук Скајвокер има врежана внатрешност, додека однадвор пишува „MAY THE FORCE BE WITH YOU, ALWAYS“. Покажете колку го сакате Star Wars™ каде и да одите или подарете дел од Star Wars™ на некој обожавател во вашиот живот.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
7.085 МКД
7.085 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
  • 3
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажете ја вашата посветеност на моќта на Pandora Moments со отворената белегзија со логото на Star Wars™ светла и темна страна. Едниот крај на белегзијата е украсен со сини синтетички кристали кои го сочинуваат логото на бунтовничката алијанса, додека другиот крај е направен од црвени синтетички кристали во форма на симболите на Галактичката империја. Легендарниот светилник на Лук Скајвокер има врежана внатрешност, додека однадвор пишува „MAY THE FORCE BE WITH YOU, ALWAYS“. Покажете колку го сакате Star Wars™ каде и да одите или подарете дел од Star Wars™ на некој обожавател во вашиот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Star Wars колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нашиот класичен затварач Pandora Moments добива нов изглед благодарение на популарниот ...
6.370 МКД
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
5.135 МКД
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Зачувај ја својата љубопитност благодарение на оваа тврда белегзија од колекцијата Pand...
5.395 МКД
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Подарете си тврда белегзија Светкаво срце. Оваа белегзија рачно доработена од сребро ин...
6.435 МКД
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 МКД
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 МКД
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Насочете ја Вашата љубов кон минималноста со оваа прекрасна и софистицирана Wiahbone тв...
4.485 МКД
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Креирајте повеќе изгледи со оваа сребрена отворена тврда алка со вметнати граничници и ...
4.485 МКД
Големина
1
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Прекрасна тврда алка рачно доработена во сребро 925 со затворач во форма на топче на ко...
3.835 МКД
Големина
15
17
19
21