Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин
Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин
Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин
Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин
Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин
Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин
Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин
Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин

Bangle Белегзија Pandora Moments Disney Aladdin Принцеза Јасмин

Шифра на артикал: 592342C01
Barkod: 5700303015088
Стилизирај ја љубовта кон Disney принцезата Јасмин во центарот на твојата приказна со оваа белегзија инспирирана од класиката на Disney: Аладин. Изработена од сребро, белегзијата може да се надополни со твоите омилени приврзоци Disney x Pandora. Парчето содржи ексклузивен затворач инспириран од кралството Аграба, поставена со овален син камен инспириран од самата принцеза Јасмин. Изгравираната порака „It's all so magical“ на ова симболично парче може да ви помогне да ги оствариш сите твои желби или да подариш белегзија на љубителите на Аладин и да отворите сосема нов свет за нејзиниот накит.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.435 MKD
6.435 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 17
  • 19
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Стилизирај ја љубовта кон Disney принцезата Јасмин во центарот на твојата приказна со оваа белегзија инспирирана од класиката на Disney: Аладин. Изработена од сребро, белегзијата може да се надополни со твоите омилени приврзоци Disney x Pandora. Парчето содржи ексклузивен затворач инспириран од кралството Аграба, поставена со овален син камен инспириран од самата принцеза Јасмин. Изгравираната порака „It's all so magical“ на ова симболично парче може да ви помогне да ги оствариш сите твои желби или да подариш белегзија на љубителите на Аладин и да отворите сосема нов свет за нејзиниот накит.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
6.435 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
5.135 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Зачувај ја својата љубопитност благодарение на оваа тврда белегзија од колекцијата Pand...
5.395 MKD
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Насочете ја Вашата љубов кон минималноста со оваа прекрасна и софистицирана Wiahbone тв...
4.485 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Креирајте повеќе изгледи со оваа сребрена отворена тврда алка со вметнати граничници и ...
4.485 MKD
Големина
1
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Со текот на времето, Vашите омилени парчиња накит стануваат дел од вас и вашата приказн...
3.835 MKD
Големина
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Прекрасна тврда алка рачно доработена во сребро 925 со затворач во форма на топче на ко...
3.835 MKD
Големина
15
17
19
21