Органски обликувана отворена Bangle белегзија
Органски обликувана отворена Bangle белегзија
Органски обликувана отворена Bangle белегзија
Органски обликувана отворена Bangle белегзија
Органски обликувана отворена Bangle белегзија
Органски обликувана отворена Bangle белегзија

Органски обликувана отворена Bangle белегзија

Шифра на артикал: 563310C00
Barkod: 5700303128504

Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент на модерниот стил. Оваа bangle белегзија од 14k позлата има бранест профил којшто варира во дебелината. Инспирирана од природните линии и облини што се наоѓаат во природата, ова модерно праче е елегантно без напор. Нанижи ја bangle белегзијата со своите други омилени стилови за да го направиш драмтичниот изглед, или остави ја да стои самостојно како оригинално парче. Дизајнирана за оптимално носење и пристојување; не е дизајнирана да се свитка или да се витка.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
12.545 MKD
12.545 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент на модерниот стил. Оваа bangle белегзија од 14к позлата има бранест профил којшто варира во дебелината. Инспирирана од природните линии и облини што се наоѓаат во природата, ова модерно праче е елегантно без напор. Нанижи ја bangle белегзијата со своите други омилени стилови за да го направиш драмтичниот изглед, или остави ја да стои самостојно како оригинално парче. Дизајнирана за оптимално носење и пристојување; не е дизајнирана да се свитка или да се витка.

Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Ов...
11.180 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
11.180 MKD
Големина
1
2
3