Disney белегзија, Кралот Лав
Disney белегзија, Кралот Лав
Disney белегзија, Кралот Лав
Disney белегзија, Кралот Лав

Disney белегзија, Кралот Лав

Шифра на артикал: 598047CCZ
Barkod: 5700302776744

Дел од колекцијата накит Кралот лав е и оваа сребрена алка со изгравирана порака „Remember who you are“ како потсетник да знаете која сте и што сакате да бидете. Затворачот на алката е украсен со циркон во златна боја во форма на ѕвезда од едната страна, а од другата е насликан малиот Симба.

Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 21
  • 19
  • 17
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Камења Циркон
Колекција Disney колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Дел од колекцијата накит Кралот лав е и оваа сребрена алка со изгравирана порака „Remember who you are“ како потсетник да знаете која сте и што сакате да бидете. Затворачот на алката е украсен со циркон во златна боја во форма на ѕвезда од едната страна, а од другата е насликан малиот Симба.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажете го својот личен стил со тврдата белегзија Розов вртлог. Оваа тврда белегзија к...
9.685 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Подарете си тврда белегзија Светкаво срце. Оваа белегзија рачно доработена од сребро ин...
6.435 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Новата нараквица за приврзоци изработена со два метални тона е модерен начин да го изра...
4.258 МКД
Заштеда 50%
8.515 МКД
Veličina
19
17
Sačuvano u omiljne
Тврдата алка Хари Потер има затворач златна брзалка со ребрести крила кои се движат гор...
5.135 МКД
Veličina
21
19
17
Sačuvano u omiljne
Бидете секогаш чекор напред со Pandora Me тврдата алка. Направена со инвентивност, и но...
3.185 МКД
Veličina
20
18
16
Sačuvano u omiljne
Украсете ги зглобовите со нараквица што прилега на секоја принцеза, со носењето на ова...
2.925 МКД
Заштеда 50%
5.850 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се истакнува од сите други и ви дава нешто посебно, не барајте пове...
4.940 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се издвојува од сите други и Ви дава нешто посебно, не барајте пове...
7.085 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Новата нараквица за приврзоци изработена во два метални тона е модерен начин да го изра...
3.543 МКД
Заштеда 50%
7.085 МКД
Veličina
21
19
17
Sačuvano u omiljne
Создадете суптилен, но сепак јасен изглед на Вашата колекција од приврзоци со оваа прек...
4.225 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Донесете природен изглед на Вашиот стил со оваа уникатна белегзија.Совршена комбинација...
10.660 МКД
Veličina
2
1
string(0) ""
string(0) ""