Белегзија во Две Нијанси

Белегзија во Две Нијанси

Шифра на артикал: 568757C00
Barkod: 5700302846553
Новата нараквица за приврзоци изработена со два метални тона е модерен начин да го изразите вашиот стил. Изработена од сребро 925 и Pandora Shine, оваа нараквица комбинира два впечатливи изгледи за да создаде необично парче накит. Pandora Shine е уникатна мешавина од сребро и бакар со позлата oд 18к жолто злато и не се смета за благороден метал.
Водич на големини
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 19
  • 17
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine i сребро
Новата нараквица за приврзоци изработена со два метални тона е модерен начин да го изразите вашиот стил. Изработена од сребро 925 и Pandora Shine, оваа нараквица комбинира два впечатливи изгледи за да создаде необично парче накит. Pandora Shine е уникатна мешавина од сребро и бакар со позлата oд 18к жолто злато и не се смета за благороден метал.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажете го својот личен стил со тврдата белегзија Розов вртлог. Оваа тврда белегзија к...
9.685 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Подарете си тврда белегзија Светкаво срце. Оваа белегзија рачно доработена од сребро ин...
6.435 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Тврдата алка Хари Потер има затворач златна брзалка со ребрести крила кои се движат гор...
5.135 МКД
Veličina
21
19
17
Sačuvano u omiljne
Украсете ги зглобовите со нараквица што прилега на секоја принцеза, со носењето на ова...
2.925 МКД
Заштеда 50%
5.850 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се истакнува од сите други и ви дава нешто посебно, не барајте пове...
4.940 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се издвојува од сите други и Ви дава нешто посебно, не барајте пове...
7.085 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Дел од колекцијата накит Кралот лав е и оваа сребрена алка со изгравирана порака &bdquo...
5.135 МКД
Veličina
21
19
17
Sačuvano u omiljne
Создадете суптилен, но сепак јасен изглед на Вашата колекција од приврзоци со оваа прек...
4.225 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Донесете природен изглед на Вашиот стил со оваа уникатна белегзија.Совршена комбинација...
10.660 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 МКД
Veličina
3
2
1
string(0) ""
string(0) ""