Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност
Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност
Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност
Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност
Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност
Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност
Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност
Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност

Тврда Белегзија со Срце и Знакот за Бесконечност

Шифра на артикал: 598891C00
Barkod: 5700302869255
Со оваа модерна тврда белегзија исокопче во облик на срце, симболот на љубовта секогаш ќе биде главната sвезда на вашата нараквица. Чувството на љубов е засилено со најслатките детали на нараквицата во форма на мал и нежен симбол за бесконечност што виси од срцето. Направена од сребро 925 и со порака „Засекогаш љубов“, оваа нараквица може да се носи секој ден како дел од вечните врски и нераскинливата loveубов во вашиот живот.
Водич на големини
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 17
  • 19
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Со оваа модерна тврда белегзија исокопче во облик на срце, симболот на љубовта секогаш ќе биде главната sвезда на вашата нараквица. Чувството на љубов е засилено со најслатките детали на нараквицата во форма на мал и нежен симбол за бесконечност што виси од срцето. Направена од сребро 925 и со порака „Засекогаш љубов“, оваа нараквица може да се носи секој ден како дел од вечните врски и нераскинливата loveубов во вашиот живот.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 МКД
Veličina
1
2
Sačuvano u omiljne
Новата нараквица за приврзоци изработена со два метални тона е модерен начин да го изра...
8.515 МКД
Veličina
19
17
Sačuvano u omiljne
Тврдата алка Хари Потер има затворач златна брзалка со ребрести крила кои се движат гор...
5.135 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Бидете секогаш чекор напред со Pandora Me тврдата алка. Направена со инвентивност, и но...
3.185 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Украсете ги зглобовите со нараквица што прилега на секоја принцеза, со носењето на ова...
5.850 МКД
Veličina
1
2
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се истакнува од сите други и ви дава нешто посебно, не барајте пове...
4.940 МКД
Veličina
1
2
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се издвојува од сите други и Ви дава нешто посебно, не барајте пове...
7.085 МКД
Veličina
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Дел од колекцијата накит Кралот лав е и оваа сребрена алка со изгравирана порака „Remem...
5.135 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Новата нараквица за приврзоци изработена во два метални тона е модерен начин да го изра...
7.085 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Создадете суптилен, но сепак јасен изглед на Вашата колекција од приврзоци со оваа прек...
4.225 МКД
Veličina
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 МКД
Veličina
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Насочете ја Вашата љубов кон минималноста со оваа прекрасна и софистицирана Wiahbone тв...
4.485 МКД
Veličina
1
2
3
string(0) ""
string(0) ""