Ѓердан Латици од роза
Ѓердан Латици од роза
Ѓердан Латици од роза
Ѓердан Латици од роза
Ѓердан Латици од роза
Ѓердан Латици од роза
Ѓердан Латици од роза
Ѓердан Латици од роза

Ѓердан Латици од роза

Шифра на артикал: 399370C01
Barkod: 5700302916959
Збогатете ја својата колекција со ѓерданот Латици од роза. Рачно доработен од сребро овој ѓердан има приврзок во форма на роза порабен со латици на две различни нивоа. Во центарот на приврзокот се втиснати коцкасти циркони во облик на цвет. На крајот од синџирчето има мал висечки дел во форма на роза, додека покрај затворачот се наоѓа Pandora лого висечки елемент. Овој ѓердан комбинирајте го со други дизајни со мотиви со рози за класичен и балансиран изглед.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Збогатете ја својата колекција со ѓерданот Латици од роза. Рачно доработен од сребро овој ѓердан има приврзок во форма на роза порабен со латици на две различни нивоа. Во центарот на приврзокот се втиснати коцкасти циркони во облик на цвет. На крајот од синџирчето има мал висечки дел во форма на роза, додека покрај затворачот се наоѓа Pandora лого висечки елемент. Овој ѓердан комбинирајте го со други дизајни со мотиви со рози за класичен и балансиран изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изрази се со ѓерданот со приврзок Двоен круг. Овој сребрен ѓердан го красат два круга к...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Благодарение на овој ѓердан Заоблено златно срце, сите погледи ќе бидат свртени кон Вас...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Подигнете го Вашиот изглед на ново ниво со ѓерданот Светкав двоен ореол. Рачно доработе...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете ја својата љубов со ѓерданот Светкаво шеврон срце. Овој ѓердан рачно доработен...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги саканите близу до Вас со ѓерданот Семејно стебло во срце. Рачно доработен од...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на прекрасното ноќно небо со ѓерданот Светкава сина месечина и ѕвезди в...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со ѓерданот Светкава снегулка. Рачно завршен од сребро 925, ово...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара ...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Одете храбро со ѓерданот Двоен обрач со Т-плочка. Геометриски и модерен, овој прилагодл...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
10.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Со овој ѓердан носете го симболот за вечна љубов, знакот за бесконечност, блиску до Ваш...
4.485 МКД