Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé
Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé

Ѓердан со приврзок Pandora Timeless со круг pavé

Шифра на артикал: 392632C01
Barkod: 5700303040622.00
Изразете се преку сјајот со нашето безвременско тркалезно паве ѓердан привезок Pandora. Со диск во стил на медалјон со 89 проѕирни кубни циркони, овој сребрен ѓердан е совршен за секој што сака да светка. Сите камења се свртени нанадвор, па дури и работ на медалјонот е украсен со камења за тродимензионален ефект. Логото на Pandora е врежано на задната страна на дискот. Нека блесне вашата љубов со ова уникатно парче или подарете го на личноста која ви го осветлува животот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
7.735 MKD
7.735 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изразете се преку сјајот со нашето безвременско тркалезно паве ѓердан привезок Pandora. Со диск во стил на медалјон со 89 проѕирни кубни циркони, овој сребрен ѓердан е совршен за секој што сака да светка. Сите камења се свртени нанадвор, па дури и работ на медалјонот е украсен со камења за тродимензионален ефект. Логото на Pandora е врежано на задната страна на дискот. Нека блесне вашата љубов со ова уникатно парче или подарете го на личноста која ви го осветлува животот.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Издигни го твојот секојдневен изглед на накит на следно ниво со Pandora Signature испр...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Дај ѝ шанса на среќата со ѓерданот Pandora Moments во форма на буквата У. Потсетувајќи...
6.370 MKD
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вашата љубов до бесконечност и пошироко со блескаво срце ѓердан со симболо...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Привлечете внимание со нашиот ѓердан со блескав хербариумски круг и кластер привезок. И...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ја посебната врска со мама со нашиот ѓердан Mum pavé. Изработено од сребро, ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
4.193 MKD
Sačuvano u omiljne
Надополни г твоите секојдневни комбинации со правоаголен блескав ореол ѓердан. Рачно до...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Истакни што е тоа што секој од нас го прави уникатен со овој ѓердан од блескава снегулк...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи го твојот уникатен стил со рачно доработениот приврзок и ѓердан со логото Pandor...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердан со светкав кружен и коцкаст приврзок е неминовно парче кое може да се носи со го...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази се со ѓерданот со приврзок Двоен круг. Овој сребрен ѓердан го красат два круга к...
5.135 MKD