Ѓердан Pandora Moments U-форма
Ѓердан Pandora Moments U-форма
Ѓердан Pandora Moments U-форма
Ѓердан Pandora Moments U-форма
Ѓердан Pandora Moments U-форма
Ѓердан Pandora Moments U-форма
Ѓердан Pandora Moments U-форма
Ѓердан Pandora Moments U-форма

Ѓердан Pandora Moments U-форма

Шифра на артикал: 392747C00
Barkod: 5700303060316
Дај ѝ шанса на среќата со ѓерданот Pandora Moments во форма на буквата У. Потсетувајќи на традиционалниот симбол на среќата - потковицата, овој приврзок во нашиот иконски модел на змиска плетка може да биде стилизиран со 2-3 од твоите омилени приврзоци. Овој ѓердан има две топчести спојки поврзани со приврзокот на врвот, од кои едната може да се отвара и исто така се прилагодува на две должини. Внеси позитивна енергија во твојот изглед со овој држач за приврзок што лесно се персонализира или подари го на колекционерот на приврзоци во твојот живот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.370 MKD
6.370 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дај ѝ шанса на среќата со ѓерданот Pandora Moments во форма на буквата У. Потсетувајќи на традиционалниот симбол на среќата - потковицата, овој приврзок во нашиот иконски модел на змиска плетка може да биде стилизиран со 2-3 од твоите омилени приврзоци. Овој ѓердан има две топчести спојки поврзани со приврзокот на врвот, од кои едната може да се отвара и исто така се прилагодува на две должини. Внеси позитивна енергија во твојот изглед со овој држач за приврзок што лесно се персонализира или подари го на колекционерот на приврзоци во твојот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Кажете што е во вашето срце со блескаво рачно напишана љубовна огрлица. Овој сребрен ѓе...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Среќно ги следи храбрите со Disney x Pandora Disney со кочија ѓердан на Пепелашка. Среб...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја небесната магија со ѓердан Месечина и дрво на животот кое се врти . Овој с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескај силно секој ден со Ѓерданот Pear Halo Collier. Овој сребрен ѓердан ја комбинира...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Издигни го твојот секојдневен изглед на накит на следно ниво со Pandora Signature испр...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете се преку сјајот со нашето безвременско тркалезно паве ѓердан привезок Pandora....
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Привлечете внимание со нашиот ѓердан со блескав хербариумски круг и кластер привезок. И...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашите класични елементи на дизајнот на Pandora Signature го затворија кругот. Доработе...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердан со светкав кружен и коцкаст приврзок е неминовно парче кое може да се носи со го...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси малку драматичност во својот стил со ѓерданот Блескав ореол. Рачно доработен од с...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Креирај ѕвездена приказна со ѓерданот Pavé асиметрична ѕвезда. Рачно доработен од сребр...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Изрази се со ѓерданот со приврзок Двоен круг. Овој сребрен ѓердан го красат два круга к...
5.395 MKD