Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони
Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони
Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони
Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони
Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони
Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони
Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони
Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони

Ѓердан од чисто среберо со срце од порѕирни купасти циркони

Шифра на артикал: 393099C01
Barkod: 5700303092836

Изразете ја длабочината на вашата љубов со блескав ѓердан од срце Halo. Овој елегантен сребрен ѓердан се одликува со светкави кубни циркони во облик на срце во центарот. Двојниот ореол поставен на различни нивоа околу каменот додава чувство на длабочина и димензија. Приврзокот во форма на срце не се откачува и слободно се лизга по ланецот, кој е прилагодлив во три должини. Спојте го со соодветни обетки со Sparkling Halo Heart Earrings за елегантен и стилски изглед.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Изразете ја длабочината на вашата љубов со блескав ѓердан од срце Halo. Овој елегантен сребрен ѓердан се одликува со светкави кубни циркони во облик на срце во центарот. Двојниот ореол поставен на различни нивоа околу каменот додава чувство на длабочина и димензија. Приврзокот во форма на срце не се откачува и слободно се лизга по ланецот, кој е прилагодлив во три должини. Спојте го со соодветни обетки со Sparkling Halo Heart Earrings за елегантен и стилски изглед.

Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан од третиран слатководен култивиран бисер и мони...
10.660 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескај како да не постои утре со нашиот Station ѓердан со синџир со третирани слатково...
16.965 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер од наш...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот изглед со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и pa...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со синџирот на Pandora со pavé склоп. Изработен од сребро, ова с...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
БидИ олицетворение на елеганцијата со ѓерданот со тројно срце со синџир Station од наша...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Со каналирање на безвременската елеганција, Блескавиот ѓердан со приврзок Round Halo од...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Кажете што е во вашето срце со блескаво рачно напишана љубовна огрлица. Овој сребрен ѓе...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Среќно ги следи храбрите со Disney x Pandora Disney со кочија ѓердан на Пепелашка. Среб...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со ѓерданотTriple Stone Heart Collier. Деликатните, светкави кам...
4.030 MKD