Ѓердан синџир  со pavé склоп
Ѓердан синџир  со pavé склоп
Ѓердан синџир  со pavé склоп
Ѓердан синџир  со pavé склоп
Ѓердан синџир  со pavé склоп
Ѓердан синџир  со pavé склоп
Ѓердан синџир  со pavé склоп
Ѓердан синџир  со pavé склоп

Ѓердан синџир со pavé склоп

Шифра на артикал: 393162C01
Barkod: 5700303110769
Подобри го својот стил со синџирот на Pandora со pavé склоп. Изработен од сребро, ова сестрано парче содржи три pavé кругови рамномерно распоредени по должината на синџирот. Секој круг има полирани страни и ред прозирни кубни циркони, нагласени со подигната полирана линија. Должината на ова синџирче е прилагодлива, што го прави совршен додаток на секоја облека. Инспириран од сјајот ореолот од pavé склоп, овој ѓердан е совршен за секојдневно носење и без напор се спојува со други синџирчиња за персонализиран изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Подобри го својот стил со синџирот на Pandora со pavé склоп. Изработен од сребро, ова сестрано парче содржи три pavé кругови рамномерно распоредени по должината на синџирот. Секој круг има полирани страни и ред прозирни кубни циркони, нагласени со подигната полирана линија. Должината на ова синџирче е прилагодлива, што го прави совршен додаток на секоја облека. Инспириран од сјајот ореолот од pavé склоп, овој ѓердан е совршен за секојдневно носење и без напор се спојува со други синџирчиња за персонализиран изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан од третиран слатководен култивиран бисер и мони...
10.660 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескај како да не постои утре со нашиот Station ѓердан со синџир со третирани слатково...
16.965 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер од наш...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот изглед со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и pa...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
БидИ олицетворение на елеганцијата со ѓерданот со тројно срце со синџир Station од наша...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Со каналирање на безвременската елеганција, Блескавиот ѓердан со приврзок Round Halo од...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете ја длабочината на вашата љубов со блескав ѓердан од срце Halo. Овој елегантен ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Кажете што е во вашето срце со блескаво рачно напишана љубовна огрлица. Овој сребрен ѓе...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Среќно ги следи храбрите со Disney x Pandora Disney со кочија ѓердан на Пепелашка. Среб...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со ѓерданотTriple Stone Heart Collier. Деликатните, светкави кам...
4.030 MKD