Ѓердан Pave Камилица
Ѓердан Pave Камилица
Ѓердан Pave Камилица
Ѓердан Pave Камилица
Ѓердан Pave Камилица
Ѓердан Pave Камилица

Ѓердан Pave Камилица

Шифра на артикал: 398964C01
Barkod: 5700302873306
Покажете му на светот колку сте силни со овој ѓердан Паве бела рада. Сребрениот ѓердан има приврзок бела рада со паве изработка во средината, полирани сребрени латици и полирано срце од задната страна. Симбол за слобода и отпорност, белата рада вирее во дивината и цвета во неповолни услови. Носете го за да им дадете до знаење на сите колку сте постигнале во животот и дека си ја цените слободата пред сè.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Покажете му на светот колку сте силни со овој ѓердан Паве бела рада. Сребрениот ѓердан има приврзок бела рада со паве изработка во средината, полирани сребрени латици и полирано срце од задната страна. Симбол за слобода и отпорност, белата рада вирее во дивината и цвета во неповолни услови. Носете го за да им дадете до знаење на сите колку сте постигнале во животот и дека си ја цените слободата пред сè.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изрази се со ѓерданот со приврзок Двоен круг. Овој сребрен ѓердан го красат два круга к...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогатете ја својата колекција со ѓерданот Латици од роза. Рачно доработен од сребро ов...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Подигнете го Вашиот изглед на ново ниво со ѓерданот Светкав двоен ореол. Рачно доработе...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете ја својата љубов со ѓерданот Светкаво шеврон срце. Овој ѓердан рачно доработен...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги саканите близу до Вас со ѓерданот Семејно стебло во срце. Рачно доработен од...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете го 70. роденден на „Пепелашка“ со ѓерданот Disney, Кочија од тиква. Рачно до...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете се со ѓерданот Светкаво срце. Рачно доработен во Pandora Rose (уникатен бленд ...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со ѓерданот Светкава снегулка. Рачно завршен од сребро 925, ово...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара ...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Одете храбро со ѓерданот Двоен обрач со Т-плочка. Геометриски и модерен, овој прилагодл...
5.785 МКД