Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Pandora Rose Синџирче
Pandora Rose Синџирче
Pandora Rose Синџирче
Pandora Rose Синџирче

Pandora Rose Синџирче

Шифра на артикал: 580413
Barkod: 5700302632231
Класичен ѓердан во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата).
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
5.785 МКД
5.785 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
  • 90
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
14k розе позлата Синџирче
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara