Ѓердан Споени Срца

Ѓердан Споени Срца

Шифра на артикал: 387961
Barkod: 5700302766240
Класичното ланче е усовршено со овој нов дизајн од срца во руменило-розова Pandora Rose нијанса. Споени од љубовта, иконските срца се исповрзуваат по нивната должина.Ова ланче е прилагодливо на три должини за совршено вклопување во секоја комбинација. Носетете го Вашето со или без приврзоци. Ланчето исто така е достапно и во Сребро 925 и Pandora Shine .
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
4.615 МКД
4.615 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 60
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Класичното ланче е усовршено со овој нов дизајн од срца во руменило-розова Pandora Rose нијанса. Споени од љубовта, иконските срца се исповрзуваат по нивната должина.Ова ланче е прилагодливо на три должини за совршено вклопување во секоја комбинација. Носетете го Вашето со или без приврзоци. Ланчето исто така е достапно и во Сребро 925 и Pandora Shine .
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Класичен ѓердан во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата).
5.785 МКД
Големина
90
45