Ѓердан од 8 карики со 14к позалта
Ѓердан од 8 карики со 14к позалта
Ѓердан од 8 карики со 14к позалта
Ѓердан од 8 карики со 14к позалта
Ѓердан од 8 карики со 14к позалта
Ѓердан од 8 карики со 14к позалта

Ѓердан од 8 карики со 14к позалта

Шифра на артикал: 363052C00
Barkod: 5700303092911

Елегантен синџир проткаен со суптилна симболика, нашиот ѓердан со бесконечен синџир е совршен партнер за отварачки и врежан љубовен привезок или омилен привезок. Секоја врска од овој ѓердан позлатен од 14 карати е обликуван како нежно извртена бескрајна јамка, создавајќи разиграно чувство за движење и симболизирајќи љубов која ќе трае вечно. Ѓерданот е прилагодлив на три должини и може да собере мал шарм Pandora O или шарм од срце O, или до 9-10 шарм.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.370 MKD
6.370 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Елегантен синџир проткаен со суптилна симболика, нашиот ѓердан со бесконечен синџир е совршен партнер за отварачки и врежан љубовен привезок или омилен привезок. Секоја врска од овој ѓердан позлатен од 14 карати е обликуван како нежно извртена бескрајна јамка, создавајќи разиграно чувство за движење и симболизирајќи љубов која ќе трае вечно. Ѓерданот е прилагодлив на три должини и може да собере мал шарм Pandora O или шарм од срце O, или до 9-10 шарм.

Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363334C00
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363305C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со барокни трети...
25.870 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363297C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со третирани сла...
19.955 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 362451C00
Ажурирај ја твојата колекција на накит со нашиот ѓердан со Pandora Moments во нашата у...
18.330 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368727C00
Нашиот класичен синџир во 14к позлата е совршен за на него да нижете привезоци, ка...
7.410 MKD
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирче...
4.843 MKD