Ѓердан околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери
Ѓердан околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери
Ѓердан околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери
Ѓердан околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери
Ѓердан околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери
Ѓердан околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери

Ѓердан околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери

Шифра на артикал: 363305C01
Barkod: 5700303127330
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери. Овој ѓердан содржи низа барокни третирани слатководно култивирани бисери и се затвора со органски обликуван затворач со Т-плочка со 14к позлата. Секој третиран слатководно култивирани бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
25.870 MKD
25.870 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со барокни третирани слатководно култивирани бисери. Овој ѓердан содржи низа барокни третирани слатководно култивирани бисери и се затвора со органски обликуван затворач со Т-плочка со 14к позлата. Секој третиран слатководно култивирани бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Бисер
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363334C00
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363297C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со третирани сла...
19.955 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363052C00
Елегантен синџир проткаен со суптилна симболика, нашиот ѓердан со бесконечен синџир е с...
6.370 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 362451C00
Ажурирај ја твојата колекција на накит со нашиот ѓердан со Pandora Moments во нашата у...
18.330 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368727C00
Нашиот класичен синџир во 14к позлата е совршен за на него да нижете привезоци, ка...
7.410 MKD
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирче...
4.843 MKD