Ѓердан околу врат Поврзани срциња
Ѓердан околу врат Поврзани срциња
Ѓердан околу врат Поврзани срциња
Ѓердан околу врат Поврзани срциња

Ѓердан околу врат Поврзани срциња

Шифра на артикал: 363334C00
Barkod: 5700303126654
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите поврзани срциња со 14к позлата го чинат подесливиот ѓердан. Овој дизајн поприма класичен облик и му дава нов изглед во облик на намален, повторувачки примерок. Поденакво сладок и софистициран, овој елегантен ѓердан од чисто сребро во облик на срце ќе стане основна компонента во секоја колекција на накит. Носи го со џемпер за полесен дневен стил или обложи го со ѓердани со ладни тонови за ефект на мешан метал.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите поврзани срциња со 14к позлата го чинат подесливиот ѓердан. Овој дизајн поприма класичен облик и му дава нов изглед во облик на намален, повторувачки примерок. Поденакво сладок и софистициран, овој елегантен ѓердан од чисто сребро во облик на срце ќе стане основна компонента во секоја колекција на накит. Носи го со џемпер за полесен дневен стил или обложи го со ѓердани со ладни тонови за ефект на мешан метал.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363305C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со барокни трети...
25.870 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363297C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со третирани сла...
19.955 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363052C00
Елегантен синџир проткаен со суптилна симболика, нашиот ѓердан со бесконечен синџир е с...
6.370 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 362451C00
Ажурирај ја твојата колекција на накит со нашиот ѓердан со Pandora Moments во нашата у...
18.330 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368727C00
Нашиот класичен синџир во 14к позлата е совршен за на него да нижете привезоци, ка...
7.410 MKD
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирче...
4.843 MKD