Приврзок Бела амајлија
Приврзок Бела амајлија
Приврзок Бела амајлија
Приврзок Бела амајлија
Приврзок Бела амајлија
Приврзок Бела амајлија

Приврзок Бела амајлија

Шифра на артикал: 399185C03
Barkod: 5700302899047
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Бела амајлија. Рачно доработен во сребро, овој приврзок се одликува со матиран бел камен во облик на кристал и зашилени краеви. Камчето е опкружено со венец од украсени со ѕвездички и детали во вид на топчиња на алката. Комбинирајте го овој приврзок со белегзија со приврзоци кои претставуваат позитивни вибрации и среќа, во чест на Вашата уникатна сила.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Кристал
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Бела амајлија. Рачно доработен во сребро, овој приврзок се одликува со матиран бел камен во облик на кристал и зашилени краеви. Камчето е опкружено со венец од украсени со ѕвездички и детали во вид на топчиња на алката. Комбинирајте го овој приврзок со белегзија со приврзоци кои претставуваат позитивни вибрации и среќа, во чест на Вашата уникатна сила.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.568 МКД
Заштеда 29%
3.595 МКД
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Дајте му на Вашиот изглед малку светкавост со овој Pandora О мал розев pave висечки при...
2.113 МКД
Заштеда 29%
2.958 МКД
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
1.398 МКД
Заштеда 29%
1.957 МКД
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да носите уникатно парче Pandora накит со овај висечки приврзок Отворено ...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Издигнете го Вашиот изглед со овој приврзок Отворен центар Пандора О Круна. Рачно заврш...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Додајте малку софистицираност во Вашиот стил и откријте потполно нов начин на собирање,...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Нема ништо подобро од чувството кога додавате нов приврзок на Вашата колекција, освен к...
7.085 МКД