Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Обетки Светкаво шеврон срце
Обетки Светкаво шеврон срце
Обетки Светкаво шеврон срце
Обетки Светкаво шеврон срце
Обетки Светкаво шеврон срце
Обетки Светкаво шеврон срце

Обетки Светкаво шеврон срце

Шифра на артикал: 299280C01
Barkod: 5700302908343
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро, овој сет е инспириран со елементи од колекцијата Pandora Wish. Обетките во форма на срце и висечкиот дел во форма на буква V се украсени со проѕирни камчиња. Висината на висечкиот дел се прилагодува. Носете ги овие обетки со или без висечкиот елемент, а можете и да го нагласите Вашиот стил комбинирајќи ги со други Pandora обетки со висечки елемент.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро, овој сет е инспириран со елементи од колекцијата Pandora Wish. Обетките во форма на срце и висечкиот дел во форма на буква V се украсени со проѕирни камчиња. Висината на висечкиот дел се прилагодува. Носете ги овие обетки со или без висечкиот елемент, а можете и да го нагласите Вашиот стил комбинирајќи ги со други Pandora обетки со висечки елемент.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Овие класични обетки Кружна и коцкаста блескавост ја осветлуваат секоја атвоја комбинац...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека твојата комбинација заблеска со обетките Блескав ореол. Прекрасните испакнати овал...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Има ли поромантичен начин да ја изразите Вашата љубов и почит од тоа на саканата да ѝ п...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Магични и треперливи како синото небо, нашите сребрени обетки со сини кружни циркони во...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие Wishbone тијара обетки го истакнуваат најдоброто од двата света споени заедно со ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Бидете класични со овие рачно доработени сребрени обетки со гвинт кои во средината имаа...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете му доза винтиџ на Вашиот изглед со овие обетки во форма на солза изработени од...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Со блескави циркони, овие сребрени обетки на Pandora му даваат суптилен сјај на секој и...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие елегантни сребрени обетки со гвинт комбинираат два изгледа во еден. Носете ги само...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете неверојатен сјај во Вашата модна комбинација со овие рачно доработени сребрени ...
4.485 МКД