Невисечки обетки во вид на светкав бран
Невисечки обетки во вид на светкав бран
Невисечки обетки во вид на светкав бран
Невисечки обетки во вид на светкав бран

Невисечки обетки во вид на светкав бран

Шифра на артикал: 292544C01
Barkod: 5700303024646
Поради нивната елеганција и необичност, нашите обетки во форма на светкав бран на модерен начин додаваат малку сјај во твоите секојдневни комбинации. Рачно доработен во сребро, овие обетки се украсени со впечатливо брилијантно брусен проѕирен коцкаст циркон наслонет на pavé бран. Спој ги со други брановити парчиња од колекцијата Pandora Timeless за блескав уметнички ефект.

0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Поради нивната елеганција и необичност, нашите обетки во форма на светкав бран на модерен начин додаваат малку сјај во твоите секојдневни комбинации. Рачно доработен во сребро, овие обетки се украсени со впечатливо брилијантно брусен проѕирен коцкаст циркон наслонет на pavé бран. Спој ги со други брановити парчиња од колекцијата Pandora Timeless за блескав уметнички ефект.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Најдете инспирација во прекрасни форми од природата со блескави обетки Sparkling herbar...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачини ја романсата со нашите невисечки обетки со црвено срце. Црвените синтетички крис...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со нашите Sparkling Herbarium обетки. О...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Уживај во ефектот на ореол. Нашите правоаголни пенливи ореол обетки, изработени од среб...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Овие класични обетки Кружна и коцкаста блескавост ја осветлуваат секоја атвоја комбинац...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека твојата комбинација заблеска со обетките Блескав ореол. Прекрасните испакнати овал...
5.785 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.785 MKD
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Има ли поромантичен начин да ја изразите Вашата љубов и почит од тоа на саканата да ѝ п...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Бидете класични со овие рачно доработени сребрени обетки со гвинт кои во средината имаа...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете му доза винтиџ на Вашиот изглед со овие обетки во форма на солза изработени од...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Со блескави циркони, овие сребрени обетки на Pandora му даваат суптилен сјај на секој и...
3.185 MKD