Белескави обетки со хербариум
Белескави обетки со хербариум
Белескави обетки со хербариум
Белескави обетки со хербариум
Белескави обетки со хербариум
Белескави обетки со хербариум

Белескави обетки со хербариум

Шифра на артикал: 262633C01
Barkod: 5700303080581
Гламур со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блескави камења во облик на цвет, овие обетки од 14 к позлата ја слават убавината на природата. Група од наизменични камења во облик на круша и маркизни камења се поставени под конкавен агол околу центарот на микромонисти, што ја одразува природната симетрија на цвеќињата. Подарете ги овие обетки на љубител на градина во вашиот живот или носете ги сами со други парчиња со топли тонови за сјаен, монохроматски изглед.
0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Обетки со хербариум од 14к позлата со проѕирни кубни циркони
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи безвременска класика со овие блескави обетки во форма на срце. Рачно изработени со...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Големиот стил доаѓа во мали пакувања со обетките со тројно камено срце. Три тркалезни к...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете малку сјај во вашата секојдневна облека со нашите рачно доработени Pandora Tim...
4.030 MKD