Halo невисечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп
Halo невисечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп
Halo невисечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп
Halo невисечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп

Halo невисечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп

Шифра на артикал: 293154C01
Barkod: 5700303111759
Измешај ги елеганцијата и модерноста со нашите Halo невисечки обетки од сребро со третиран слатководен култивиран бисер и pavé склоп. Уникатниот дизајн се изразува во блескав бисер опточен со блескави прозирни кубни циркони во pavé круг. Бисерот надвор од центарот додава допир на асиметрија, надополнет со позадината во облик на срце. Овие обетки се продаваат во пар и ги комбинираат класичните бисери со современиот дизајн, славејќи ги убавината, мудроста и љубовта. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Измешај ги елеганцијата и модерноста со нашите Halo невисечки обетки од сребро со третиран слатководен култивиран бисер и pavé склоп. Уникатниот дизајн се изразува во блескав бисер опточен со блескави прозирни кубни циркони во pavé круг. Бисерот надвор од центарот додава допир на асиметрија, надополнет со позадината во облик на срце. Овие обетки се продаваат во пар и ги комбинираат класичните бисери со современиот дизајн, славејќи ги убавината, мудроста и љубовта. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Атмосферата нека биде класична со овие обетки од сребро со третирани слатководни култи...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Работите нека бидат класични со овие Невисечки обетки со третирани слатководни култивир...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете ја длабочината на твојата љубов со блескави срцеви ореол обетки. Овие елегантн...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Заблескај посветло од кога и да било кога ги носите обетките. Овие сребрени обетки имаа...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Најдете инспирација во прекрасни форми од природата со блескави обетки Sparkling herbar...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачини ја романсата со нашите невисечки обетки со црвено срце. Црвените синтетички крис...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со нашите Sparkling Herbarium обетки. О...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Овие класични обетки Кружна и коцкаста блескавост ја осветлуваат секоја атвоја комбинац...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека твојата комбинација заблеска со обетките Блескав ореол. Прекрасните испакнати овал...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Бидете класични со овие рачно доработени сребрени обетки со гвинт кои во средината имаа...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Округли сребрени Pandora обетки со гвинт, украсени со циркони.
4.680 MKD