Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со  третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со  третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со  третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со  третирани слатководно култивирани бисери

Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери

Шифра на артикал: 263276C01
Barkod: 5700303128344
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери. Секоја обетка има четири третирани слатководно култивирани бисери долж едната третина со благо виткан, органски овал со 14к позлата, со различна дебелина. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери. Секоја обетка има четири третирани слатководно култивирани бисери долж едната третина со благо виткан, органски овал со 14к позлата, со различна дебелина. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Бисер
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Невисечките обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери повторно го откр...
8.515 MKD
Sačuvano u omiljne
Привлечи внимание на присутните кога ги носиш органски обликуваните невисечки обетки. С...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачекори во својот елемент со органски облкуваните овални невисечки обетки со третирани...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Органски обликуваните невисечки обетки со жица ја редефинираат линеарната елеганција. В...
5.395 MKD