Органски обликувани невисечки обетки со жица
Органски обликувани невисечки обетки со жица
Органски обликувани невисечки обетки со жица
Органски обликувани невисечки обетки со жица

Органски обликувани невисечки обетки со жица

Шифра на артикал: 263287C00
Barkod: 5700303128368
Органски обликуваните невисечки обетки со жица ја редефинираат линеарната елеганција. Вертикалната жица со 14к позлата, со заоблен профил којшто е потесен спрема крајот, поприма бранест, течен облик. Горниот дел од жицата се протегнува малку над ушната школка. Дизајнот по принцип на одраз во огледало прави разлика помеѓу десната и левата обетка. Со нов пристап до линиите и облините инспирирани од оние коишто се наоѓаат во природата, овие обетки нудат свежа интерпретација на деликатниот стил во толи тонови.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Органски обликуваните невисечки обетки со жица ја редефинираат линеарната елеганција. Вертикалната жица со 14к позлата, со заоблен профил којшто е потесен спрема крајот, поприма бранест, течен облик. Горниот дел од жицата се протегнува малку над ушната школка. Дизајнот по принцип на одраз во огледало прави разлика помеѓу десната и левата обетка. Со нов пристап до линиите и облините инспирирани од оние коишто се наоѓаат во природата, овие обетки нудат свежа интерпретација на деликатниот стил во толи тонови.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Привлечи внимание на присутните кога ги носиш органски обликуваните невисечки обетки. С...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачекори во својот елемент со органски облкуваните овални невисечки обетки со третирани...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Органски обликувани тркалезни невисечки обетки се неопходен елемент на топлите тонови. ...
6.760 MKD