Обетки со блескави камчиња
Обетки со блескави камчиња
Обетки со блескави камчиња
Обетки со блескави камчиња
Обетки со блескави камчиња
Обетки со блескави камчиња

Обетки со блескави камчиња

Шифра на артикал: 263011C01
Barkod: 5700303080598
Направи елегантна изјава со линеарните обетки за капење Sparkling Stones. Овие обетки од 14 к позлата имаат шест блескави камења кои висат во низа. Горниот камен е фиксирана обетка, додека другите пет камења се поврзани со скокачки прстени, што создава динамично движење и сјај. Засилете го гламурот во посебна пригода со овие елегантни обетки или подари ги на некој посебен во твојот живот.
0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Обетки со 14к позалта и проѕирни циркони
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирајте ја природната убавина со висечките обетки со третиран слатководно ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни обетки со барокни ...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни висечки обетки со ...
9.490 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади елегантен детал на својата облека со овие висечки обетки со третиран слатководен...
6.760 MKD