Органски обликувани тркалезни обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери

Органски обликувани тркалезни обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери

Шифра на артикал: 263281C01
Barkod: 5700303128382
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери. Секоја обетка има три барокни третирани слатководно култивирани бисери што висат од овалот со 14к позлата со органски изглед, со различна дебелина. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
0 MKD
8.775 MKD
8.775 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери. Секоја обетка има три барокни третирани слатководно култивирани бисери што висат од овалот со 14к позлата со органски изглед, со различна дебелина. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Бисер
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирајте ја природната убавина со висечките обетки со третиран слатководно ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни висечки обетки со ...
9.490 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади елегантен детал на својата облека со овие висечки обетки со третиран слатководен...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Направи елегантна изјава со линеарните обетки за капење Sparkling Stones. Овие обетки ...
8.125 MKD