Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер и мониста
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер и мониста
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер и мониста
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер и мониста

Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер и мониста

Шифра на артикал: 263153C01
Barkod: 5700303111742
Додади елегантен детал на својата облека со овие висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер . Обложен со 14k злато, горниот дел има кубен циркон, додека под него виси третиран слатководен култивиран бисер, поврзан со алки за суптилно движење. Обезбедени се со подлога во форма на срце, овие бисерни обетки се класичен додаток на колекцијата Pandora Timeless, беспрекорно комбинирајќи ги материјалите и димензиите. Ве молиме имај предвид дека секој култивиран бисер во слатководни води е уникатен и може да варира по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери третирани се со белење и подобрување на сјајот.
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади елегантен детал на својата облека со овие висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер . Обложен со 14k злато, горниот дел има кубен циркон, додека под него виси третиран слатководен култивиран бисер, поврзан со алки за суптилно движење. Обезбедени се со подлога во форма на срце, овие бисерни обетки се класичен додаток на колекцијата Pandora Timeless, беспрекорно комбинирајќи ги материјалите и димензиите. Ве молиме имај предвид дека секој култивиран бисер во слатководни води е уникатен и може да варира по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери третирани се со белење и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирајте ја природната убавина со висечките обетки со третиран слатководно ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни обетки со барокни ...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни висечки обетки со ...
9.490 MKD
Sačuvano u omiljne
Направи елегантна изјава со линеарните обетки за капење Sparkling Stones. Овие обетки ...
8.125 MKD