Обетки Светкави каменчиња
Обетки Светкави каменчиња
Обетки Светкави каменчиња
Обетки Светкави каменчиња

Обетки Светкави каменчиња

Шифра на артикал: 296351CZ
Barkod: 5700302593365
Изгледајте како да не сте од овој свет со овие рачно доработени впечатливи сребрени обетки, украсени со проѕирни циркони нанижани по големина.
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Изгледајте како да не сте од овој свет со овие рачно доработени впечатливи сребрени обетки, украсени со проѕирни циркони нанижани по големина.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Истакнете го Вашиот стил со овие сребрени обетки во форма на алки украсени со светкави ...
5.135 МКД