Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse
Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse

Висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse

Шифра на артикал: 780112C01
Barkod: 5700302964479
Овој висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse е совршен потсетник секогаш да бидеш своја и да веруваш во себе. Рачно доработен од сребро со 14к розова позлата, на приврзокот е прикажан Disney Mickey Mouse, кој ѕирка низ прстите, со два одвоени елементи кои му овозможуваат да ги тргне рацете и да не се крие. Украсен со детали од бел емајл и со изгравирана порака на задниот дел "Be yourself", овој приврзок носи го во чест на твојата индивидуалност.
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Овој висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse е совршен потсетник секогаш да бидеш своја и да веруваш во себе. Рачно доработен од сребро со 14к розова позлата, на приврзокот е прикажан Disney Mickey Mouse, кој ѕирка низ прстите, со два одвоени елементи кои му овозможуваат да ги тргне рацете и да не се крие. Украсен со детали од бел емајл и со изгравирана порака на задниот дел "Be yourself", овој приврзок носи го во чест на твојата индивидуалност.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Циркон
Колекција Disney колекција
Материјал Емајл
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790111C01
Ги сакаш Disney Mickey и Minnie Mouse? Носи ги со себе на нашата клипса Disney Mickey M...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790108C00
Одлетај на романтична авантура со Disney Mickey&Minnie Mouse! Нашиот приврзок Disney, M...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790075C01
Овој висечки приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse бакнеж ја слави романсата на ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780109C01
Приврзокот Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче е посветен на вечната љубов и го...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790060C00
Маѓепсај се со пријателствата во Disney Beauty and the Beast приказната со овој сребрен...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Раскажи приказна стара колку времето со овој приврзок кој претставува омилена сцена од ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Зачекори во магичниот свет на Disney Beauty and the Beast со овој двоен висечки приврзо...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799015C01
Повели и послужи се со висечкиот приврзок Disney Beauty and the Beast Mrs. Potts and Ch...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Внеси малку магија во својот стил со висечкиот приврзок Disney Beauty and the Beast Маѓ...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Згреј го своето срце со овој висечки приврзок Disney Bambi & Thumper. Внимателно рачно ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажи го омилениот снешко со висечкиот приврзок Disney Frozen Snow Olaf. Овој приврзок...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799599C01
Дефинитивно повеќе десерт отколку трик, овој сребрен Disney приврзок, Мики Маус тиква в...
3.510 МКД