Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче
Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче

Приврзок Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче

Шифра на артикал: 780109C01
Barkod: 5700302964400
Приврзокот Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче е посветен на вечната љубов и го украсува омилениот светски пар. Преслаткиот висечки приврзок е рано доработен од сребро и има форма на катанец кој е украсен со Disney Mickey и Minnie Mouse и е надополнет со клуч со 14к позлата. Изгравираната порака "You & Me" е испишана преку горниот дел од катанчето, па овој приврзок од колекцијата Disney x Pandora е идеално парче накит за сакана личност или за тебе, како вистински симбол за љубов.
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Приврзокот Disney, Mickey Mouse & Minnie Mouse катанче е посветен на вечната љубов и го украсува омилениот светски пар. Преслаткиот висечки приврзок е рано доработен од сребро и има форма на катанец кој е украсен со Disney Mickey и Minnie Mouse и е надополнет со клуч со 14к позлата. Изгравираната порака "You & Me" е испишана преку горниот дел од катанчето, па овој приврзок од колекцијата Disney x Pandora е идеално парче накит за сакана личност или за тебе, како вистински симбол за љубов.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 781682C01
Прославете ја радоста на семејството и пријателството со Лило и Стич од Disney. Овој ср...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 781142C01
Приврзокот Disney Minnie Mouse Mum Heart е совршен подарок за секоја Дизни мајка. Рачно...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780112C01
Овој висечки приврзок Disney, Двоен Mickey Mouse е совршен потсетник секогаш да бидеш с...
4.485 МКД