Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor
Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor

Приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor

Шифра на артикал: 790788C01
Barkod: 5700302971217
Донесете го изворот на моќта на Iron Man во нашиот приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor. Нашиот сребрен привезок, кој го претставува вештачкото срце на Iron Man, е украсен со проѕирен син емајл и текстурирани детали кои го претставуваат механизмот. На задната страна се познатите зборови на Toni Stark како Iron Man и неговата ќерка: „Те сакам 3000“. Украсете ја оваа белегзија Pandora Moments со затворач со логото на Marvel The Avengers со овој приврзок и вашите други омилени херои.
0 МКД
2.535 МКД
2.535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
 • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Донесете го изворот на моќта на Iron Man во нашиот приврзок Marvel The Avengers Arc Reactor. Нашиот сребрен привезок, кој го претставува вештачкото срце на Iron Man, е украсен со проѕирен син емајл и текстурирани детали кои го претставуваат механизмот. На задната страна се познатите зборови на Toni Stark како Iron Man и неговата ќерка: „Те сакам 3000“. Украсете ја оваа белегзија Pandora Moments со затворач со логото на Marvel The Avengers со овој приврзок и вашите други омилени херои.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790785C01
Подгответе се за акција со нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Black Widow и по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790780C01
Се пријавувам на должност: носете го нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Shield...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790483C01
Повикајте молња со нашиот приврзок Marvel The Avengers Thor's Hammer и покажете му ја н...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790783C01
Изберете ја лојалноста што го симболизира нашиот приврзок Marvel The Avengers Black Pan...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790220C01
Јас сум Hulk. Ослободете го овој моќен херој во вас со нашиот приврзок Marvel The Aveng...
3.835 МКД