Приврзок Marvel Wolverine
Приврзок Marvel Wolverine
Приврзок Marvel Wolverine
Приврзок Marvel Wolverine
Приврзок Marvel Wolverine
Приврзок Marvel Wolverine
Приврзок Marvel Wolverine
Приврзок Marvel Wolverine

Приврзок Marvel Wolverine

Шифра на артикал: 793359C01
Barkod: 5700303127316
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е прикажан во чисто сребро со ноти на емајл со метален ефект. Контрастните бои и сложените воздигнати детали го оживуваат овој приврзок, прикажувајќи го Wolverine среде акција со рацете и легендарните долги канџи прекрстени преку градите. Колекцијата на ниту еден обожавател на Marvel не е целосна без овој приврзок којшто го слави жестокиот, лојалниот, лукавиот и храбриот лик на Wolverine.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е прикажан во чисто сребро со ноти на емајл со метален ефект. Контрастните бои и сложените воздигнати детали го оживуваат овој приврзок, прикажувајќи го Wolverine среде акција со рацете и легендарните долги канџи прекрстени преку градите. Колекцијата на ниту еден обожавател на Marvel не е целосна без овој приврзок којшто го слави жестокиот, лојалниот, лукавиот и храбриот лик на Wolverine.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793129C01
Држи се за својот херој со приврзокот Marvel The Avengers Captain America. Изработен о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792763C01
Повикај ја хаосната магија на Scarlet Witch со приврзок на MARVEL. Инспирирана од изг...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Повикај го мултиверзумот со Doctor Strange и MARVEL Doctor Strange Agamotto Eye Dangle ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792565C01
Прослави ги пријателствата низ галаксијата со нашите Marvel Guardians of the Galaxy Rac...
2.321 MKD
Заштеда 30%
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792562C01
Изработен од сребро, Star-Lord е украсен со рачно нанесен емајл кој ги истакнува слушал...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792564C01
Внеси малку фанк во светот со нашиот висечки приврзок Marvel Guardians of the Galaxy. С...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792554C01
Goot што се ниша во саксија е изработена од сребро, има кафеави кристали кои се рачно в...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792563C01
Нашиот приврзок Marvel Guardians of the Galaxy Rocket Raccoon. Успешен пилот и стрелец,...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792352C01
Дали би биле доволно брзи за да сликате Спајдермен кој ползи на ѕид и се ниша на пајако...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Спомна некој Спајдермен? Носи го твојот омилен суперхерој на приврзоци со нашиот нов ви...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790780C01
Се пријавувам на должност: носете го нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Shield...
4.030 MKD