Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот
Privezak Marvel Spider-Man лет над градот

Privezak Marvel Spider-Man лет над градот

Шифра на артикал: 792350C01
Barkod: 5700303014043
Летнете над хоризонтот на градот исто како Спајдермен со нашиот нов привезок за суперхерои. Изработен од сребро, овој богато детален привезок го прикажува омилениот Спајдермен од соседството како замавнува и ги буди своите сили пред мрежата на дупки, додека на задната страна е прикажана панорама на метрополата од аголот на Спајдермен. Со светло-црвени емајлирани детали што му вдахнуваат живот на оделото со потпис на Спајдермен, овој приврзок може да се носи на белегзија, обетки или приврзоци како потсетник дека сте прекрасни токму такви какви што сте.
0 MKD
3.185 MKD
3.185 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Летнете над хоризонтот на градот исто како Спајдермен со нашиот нов привезок за суперхерои. Изработен од сребро, овој богато детален привезок го прикажува омилениот Спајдермен од соседството како замавнува и ги буди своите сили пред мрежата на дупки, додека на задната страна е прикажана панорама на метрополата од аголот на Спајдермен. Со светло-црвени емајлирани детали што му вдахнуваат живот на оделото со потпис на Спајдермен, овој приврзок може да се носи на белегзија, обетки или приврзоци како потсетник дека сте прекрасни токму такви какви што сте.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792565C01
Прослави ги пријателствата низ галаксијата со нашите Marvel Guardians of the Galaxy Rac...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792562C01
Изработен од сребро, Star-Lord е украсен со рачно нанесен емајл кој ги истакнува слушал...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792564C01
Внеси малку фанк во светот со нашиот висечки приврзок Marvel Guardians of the Galaxy. С...
3.575 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792554C01
Goot што се ниша во саксија е изработена од сребро, има кафеави кристали кои се рачно в...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792563C01
Нашиот приврзок Marvel Guardians of the Galaxy Rocket Raccoon. Успешен пилот и стрелец,...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792352C01
Дали би биле доволно брзи за да сликате Спајдермен кој ползи на ѕид и се ниша на пајако...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792351C01
Започни ја твојата приказна за Spider-Man со нашиот приврзок Marvel Spider-Man Mask. Пр...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790785C01
Подгответе се за акција со нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Black Widow и по...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790780C01
Се пријавувам на должност: носете го нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Shield...
3.575 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790483C01
Повикајте молња со нашиот приврзок Marvel The Avengers Thor's Hammer и покажете му ја н...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790783C01
Изберете ја лојалноста што го симболизира нашиот приврзок Marvel The Avengers Black Pan...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790220C01
Јас сум Hulk. Ослободете го овој моќен херој во вас со нашиот приврзок Marvel The Aveng...
4.485 MKD