Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther
Приврзок Marvel The Avengers Black Panther

Приврзок Marvel The Avengers Black Panther

Шифра на артикал: 790783C01
Barkod: 5700302971194
Изберете ја лојалноста што го симболизира нашиот приврзок Marvel The Avengers Black Panther и покажете му ја на светот вашата љубов кон универзумот на Marvel. Кралот воин е дизајниран во неговата препознатлива поза и е украсен со рачно нанесен црн емајл со сребрени линии кои го дефинираат неговиот костум. „Wakanda Forever!“ е изгравирано на задниот дел од кацигата. Украсете ја нашата белегзија со змиски плетка Pandora Moments со затворач со логото на Marvel The Avengers Black Panther и вашите други омилени херои.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изберете ја лојалноста што го симболизира нашиот приврзок Marvel The Avengers Black Panther и покажете му ја на светот вашата љубов кон универзумот на Marvel. Кралот воин е дизајниран во неговата препознатлива поза и е украсен со рачно нанесен црн емајл со сребрени линии кои го дефинираат неговиот костум. „Wakanda Forever!“ е изгравирано на задниот дел од кацигата. Украсете ја нашата белегзија со змиски плетка Pandora Moments со затворач со логото на Marvel The Avengers Black Panther и вашите други омилени херои.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790785C01
Подгответе се за акција со нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Black Widow и по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790780C01
Се пријавувам на должност: носете го нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Shield...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790483C01
Повикајте молња со нашиот приврзок Marvel The Avengers Thor's Hammer и покажете му ја н...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790220C01
Јас сум Hulk. Ослободете го овој моќен херој во вас со нашиот приврзок Marvel The Aveng...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790788C01
Донесете го изворот на моќта на Iron Man во нашиот приврзок Marvel The Avengers Arc Rea...
2.535 МКД