Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch
Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch

Приврзок Disney Ohana Lilo & Stitch

Шифра на артикал: 781682C01
Barkod: 5700302986044
Прославете ја радоста на семејството и пријателството со Лило и Стич од Disney. Овој сребрен привезок во облик на срце со Lilo и Stitch ги претставува омилените херои живописно претставени преку разнобојниот рачно нанесен емајл, врамен со низа коцкасти циркони. На задната страна на срцето пишува „OHANA means family“, додека долу виси мало срце со 14 к розе позлата изгравирано на едната страна зборот „OHANA“. Совршен подарок за обожавател на Disney и во вашиот живот или весел додаток на вашата колекција накит Pandora за да ве потсети на оние кои ви значат најмногу.
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
 • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прославете ја радоста на семејството и пријателството со Лило и Стич од Disney. Овој сребрен привезок во облик на срце со Lilo и Stitch ги претставува омилените херои живописно претставени преку разнобојниот рачно нанесен емајл, врамен со низа коцкасти циркони. На задната страна на срцето пишува „OHANA means family“, додека долу виси мало срце со 14 к розе позлата изгравирано на едната страна зборот „OHANA“. Совршен подарок за обожавател на Disney и во вашиот живот или весел додаток на вашата колекција накит Pandora за да ве потсети на оние кои ви значат најмногу.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Направи весел танц со Piglet од Disney, најдобриот пријател на Winnie the Pooh. Приврзо...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 781142C01
Приврзокот Disney Minnie Mouse Mum Heart е совршен подарок за секоја Дизни мајка. Рачно...
3.510 MKD