Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant
Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant
Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant
Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant
Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant
Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant
Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant
Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant

Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant

Шифра на артикал: 792215C01
Barkod: 5700302997491
Покажи ја твојта љубов кон поп-артот преку вашите комбинации и нашите Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant. Познати подвижни фигурини од делата на уметникот со црвени емајлирани крстови ја красат едната страна од дискот во облик на срце и кариката. На задната страна на дискот се потписот на уметникот и логото на Pandora . Накитот е спакуван во препознатливо пакување кое ја содржи палетата на бои и стилот на уметникот, што го прави задолжително. Додади го овој графички приврзок на твојата белегзија како потсетник дека уметноста е за секого. Имај на ум дека без оглед на бројот на парчиња на Keith Haring во кошницата, ќе добиете само 1 кутија.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи ја твојта љубов кон поп-артот преку вашите комбинации и нашите Keith Haring™ x Pandora Line Art People и Heart pendant. Познати подвижни фигурини од делата на уметникот со црвени емајлирани крстови ја красат едната страна од дискот во облик на срце и кариката. На задната страна на дискот се потписот на уметникот и логото на Pandora . Накитот е спакуван во препознатливо пакување кое ја содржи палетата на бои и стилот на уметникот, што го прави задолжително. Додади го овој графички приврзок на твојата белегзија како потсетник дека уметноста е за секого. Имај на ум дека без оглед на бројот на парчиња на Keith Haring во кошницата, ќе добиете само 1 кутија.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Keith Haring
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792225C01
Поп-арт засекогаш. Додај уметничко дело на твојата белегзија за приврзоци по избор со н...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792224C01
Комбинација на накит и уметност. Ослободи ја твојата креативност и комбинирај го нашио...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792219C01
Излези во светот и земи ја уметноста со вас. Додади парче историја на уметност на твојо...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792218C01
Носи го твојот омилен уметник во твојата стилска приказна. Додај парче историја на умет...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792216C01
Комбинирај како никој да не гледа. Додај парче историја на уметност во твојот држач за ...
5.395 MKD