Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart
Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart
Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart
Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart
Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart
Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart
Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart
Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart

Двоен привезок Keith Haring™ x Pandora Walking Heart

Шифра на артикал: 792216C01
Barkod: 5700302997347
Комбинирај како никој да не гледа. Додај парче историја на уметност во твојот држач за приврзоци со нашиот приврзок Keith Haring™ x Pandora Double Dangle Walking Heart. Доработено од сребро, иконското срце за одење и танцување на Харинг е украсено со емајл во светли бои на предната страна, додека препознатливите задебелени линии на дискот и квадратната позадина го претставуваат платното на уметникот и улиците на Њујорк во 1980-тите кои го инспирирале. Накитот е спакуван во препознатливо пакување кое ја содржи палетата на бои и стилот на уметникот, што го прави задолжително. Бидете свој уметник и додајте го овој приврзок во вашиот ансамбл како потсетник дека уметноста е за секого. Ве молиме имајте предвид: со цел што е можно повеќе фанови да ја добијат оваа кутија со ограничено издание, ја ограничуваме количината на еден по клиент, без оглед на бројот на артикли купени од колекцијата на Кит Харинг. Бојата на кутијата зависи од кутиите што ги имаме на залиха.
0 MKD
5.135 MKD
5.135 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Комбинирај како никој да не гледа. Додај парче историја на уметност во твојот држач за приврзоци со нашиот приврзок Keith Haring™ x Pandora Double Dangle Walking Heart. Доработено од сребро, иконското срце за одење и танцување на Харинг е украсено со емајл во светли бои на предната страна, додека препознатливите задебелени линии на дискот и квадратната позадина го претставуваат платното на уметникот и улиците на Њујорк во 1980-тите кои го инспирирале. Накитот е спакуван во препознатливо пакување кое ја содржи палетата на бои и стилот на уметникот, што го прави задолжително. Бидете свој уметник и додајте го овој приврзок во вашиот ансамбл како потсетник дека уметноста е за секого. Ве молиме имајте предвид: со цел што е можно повеќе фанови да ја добијат оваа кутија со ограничено издание, ја ограничуваме количината на еден по клиент, без оглед на бројот на артикли купени од колекцијата на Кит Харинг. Бојата на кутијата зависи од кутиите што ги имаме на залиха.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Keith Haring
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792225C01
Поп-арт засекогаш. Додај уметничко дело на твојата белегзија за приврзоци по избор со н...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792224C01
Комбинација на накит и уметност. Ослободи ја твојата креативност и комбинирај го нашио...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792219C01
Излези во светот и земи ја уметноста со вас. Додади парче историја на уметност на твојо...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792218C01
Носи го твојот омилен уметник во твојата стилска приказна. Додај парче историја на умет...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792215C01
Покажи ја твојта љубов кон поп-артот преку вашите комбинации и нашите Keith Haring™ x P...
4.485 MKD