Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок
Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок
Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок
Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок
Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок
Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок
Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок
Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок

Keith Haring™ x Pandora Radiant Angel приврзок

Шифра на артикал: 792219C01
Barkod: 5700302997361
Излези во светот и земи ја уметноста со вас. Додади парче историја на уметност на твојот држач за привезок по избор со твојот приврзок Keith Haring™ x Pandora Sparkling Angel. Доработен од сребро, познатиот ангел на Харинг е насликан од двете страни во препознатлив син емајл, со препознатливи задебелени црни линии на емајл. Завршен со автограм на уметникот на страна, овој приврзок е вистински колекционерски предмет и ја отсликува урбаната сцена на Њујорк во осумдесеттите години, што служеше како инспирација и простор за игра на уметникот. Накитот е спакуван во препознатливо пакување кое ја содржи палетата на бои и стилот на уметникот, што го прави задолжително. Бидете свој уметник и додадете го овој живописен приврзок во вашиот ансамбл како потсетник дека уметноста е за секого. Имајте на ум дека без оглед на бројот на парчиња на Кит Харинг во кошницата, ќе добиете само 1 кутија.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Излези во светот и земи ја уметноста со вас. Додади парче историја на уметност на твојот држач за привезок по избор со твојот приврзок Keith Haring™ x Pandora Sparkling Angel. Доработен од сребро, познатиот ангел на Харинг е насликан од двете страни во препознатлив син емајл, со препознатливи задебелени црни линии на емајл. Завршен со автограм на уметникот на страна, овој приврзок е вистински колекционерски предмет и ја отсликува урбаната сцена на Њујорк во осумдесеттите години, што служеше како инспирација и простор за игра на уметникот. Накитот е спакуван во препознатливо пакување кое ја содржи палетата на бои и стилот на уметникот, што го прави задолжително. Бидете свој уметник и додадете го овој живописен приврзок во вашиот ансамбл како потсетник дека уметноста е за секого. Имајте на ум дека без оглед на бројот на парчиња на Кит Харинг во кошницата, ќе добиете само 1 кутија.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Keith Haring
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792225C01
Поп-арт засекогаш. Додај уметничко дело на твојата белегзија за приврзоци по избор со н...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792224C01
Комбинација на накит и уметност. Ослободи ја твојата креативност и комбинирај го нашио...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792218C01
Носи го твојот омилен уметник во твојата стилска приказна. Додај парче историја на умет...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792216C01
Комбинирај како никој да не гледа. Додај парче историја на уметност во твојот држач за ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792215C01
Покажи ја твојта љубов кон поп-артот преку вашите комбинации и нашите Keith Haring™ x P...
4.680 MKD