Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир
Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир

Висечки троен приврзок Двобојно срце во боите на виножитото, пеперутка и симбол на мир

Шифра на артикал: 782572C01
Barkod: 5700303031286
Додади повеќе значење на твојот стил со нашиот висечки троен приврзок двобојно виножито срце, пеперутка и троен висечки симбол на мир. Овој троен висечки привезок има сребрено срце украсено со pavé ленти со виножито и зборот „L<3ve“ изгравиран на задната страна; сребрена пеперутка украсена со рачно нанесен син емајл и изгравиран со зборот „Freedom“ на задната страна; Симбол за мир обложен со 14k розе позлата, украсен со микромонисти и кристал во центарот и изгравиран „Peace“ на задната страна. Носи го за да ве потсетува на твоите вредности секој ден.
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади повеќе значење на твојот стил со нашиот висечки троен приврзок двобојно виножито срце, пеперутка и троен висечки симбол на мир. Овој троен висечки привезок има сребрено срце украсено со pavé ленти со виножито и зборот „L<3ve“ изгравиран на задната страна; сребрена пеперутка украсена со рачно нанесен син емајл и изгравиран со зборот „Freedom“ на задната страна; Симбол за мир обложен со 14k розе позлата, украсен со микромонисти и кристал во центарот и изгравиран „Peace“ на задната страна. Носи го за да ве потсетува на твоите вредности секој ден.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Комбинација на камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "T...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782505C00
Сподели љубов со помош на нашиот привезок Двобоен катанец и разделиво срце. Рачно дораб...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го нашиот висечки приврзок Pandora Club 2023 морска школка со обработен слатководе...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782327C00
Покажи ја твојата благодарност за најмилите луѓе во твојот живот со приврзокот со срце ...
2.925 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782326C00
Покажи ја твојата благодарност за најмилите луѓе во вашиот живот со приврзокот со срце ...
2.925 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782243C00
Љубовта е двобојна во овој приврзок посветен на трајните пријателства и радоста што тие...
2.925 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 781490C01
Прославете го новиот член во семејството со висечки приврзокот Цуцла. Самата цуцла е на...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 781020C01
Зајакнете ја љубовта кон вашата мајка со двоен висечки привезок Испреплетени бесконечни...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780797C01
Моќен симбол на нераскинлива љубов, висечкиот привезок Семејство засекогаш има два испр...
3.835 MKD