Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп
Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп
Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп
Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп
Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп
Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп
Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп
Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп

Приврзок Година на зајакот спрема кинескиот хороскоп

Шифра на артикал: 782471C01
Barkod: 5700303022970
Прослави ги новите почетоци со нашиот Привезок Годината на Зајакот според кинескиот хороскоп. Зајакот е четврто животно во 12-месечниот циклус на кинескиот зодијак и претставува олицетворение на мирот, елеганцијата и среќа.Овој 14к розе позлата 3Д зајак држи црвен синтетички кристал во облик на срце и со своите светликави очи од розе синтетички кристал и палави клапнати уши фрла светла светлина кон новата година. Вклучи го во твојата колекција за да го одбележиш овој специјален настан или подари го на некој роден под знакот на зајак.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ги новите почетоци со нашиот Привезок Годината на Зајакот според кинескиот хороскоп. Зајакот е четврто животно во 12-месечниот циклус на кинескиот зодијак и претставува олицетворение на мирот, елеганцијата и среќа.Овој 14к розе позлата 3Д зајак држи црвен синтетички кристал во облик на срце и со своите светликави очи од розе синтетички кристал и палави клапнати уши фрла светла светлина кон новата година. Вклучи го во твојата колекција за да го одбележиш овој специјален настан или подари го на некој роден под знакот на зајак.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Трансформирај се во себе со висечкиот приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакл...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782820C01
Заблескај силно од сите агли со приврзок со троен ред Sparkling Pavé од колекцијата Pan...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782716C00
Внеси уште повеќе од иконската studded текстура вашиот изглед со клипсата на Pandora ....
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Благодарение на заштитната рака на Фатима, секогаш ќе ги канализирате позитивните вибра...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ја љубовта што ја споделувате со приврзок од срце и мама. Овој двоен висечки...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Сладок подарок кој ќе го направи роденденот на саканата личност уште поспецијален. Прив...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква X зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква W зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква q зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква Y зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782578C01
Уживај во сјајот на сезоната со приврзокот Floating Rounded Feather. Овој привезок од 1...
4.030 MKD