Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia
Приврзок Captain Marvel Insignia

Приврзок Captain Marvel Insignia

Шифра на артикал: 762744C01
Barkod: 5700303058849
Донеси ја моќта во твојата колекција со приврзокотт Captain Marvel Insignia. Инспириран од Captain Marvel на MARVEL, овој тркалезен приврзок во нашата уникатна мешавина од 14 к позалта има мотив со ѕвезда на секоја страна. Една од страните има 3D, призма како форма на ѕвезда. Мотивот симболизира сила и смелост и се карактеризира со блескави кристали во различни бои за да се врати пораката дома. Со своето гравирање „Повисоко ПОНАТАМУ ПОБРЗО“ служи како потсетник секогаш да се залагате за вашите соништа. Носете го како потсетник дека ги поседувате квалитетите што ви се потребни за да успеете или подарете го на суперхерој што го сакате.
5.395 MKD
2.698 MKD
2.698 MKD
Заштеда: 2.697 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Донеси ја моќта во твојата колекција со приврзокотт Captain Marvel Insignia. Инспириран од Captain Marvel на MARVEL, овој тркалезен приврзок во нашата уникатна мешавина од 14 к позалта има мотив со ѕвезда на секоја страна. Една од страните има 3D, призма како форма на ѕвезда. Мотивот симболизира сила и смелост и се карактеризира со блескави кристали во различни бои за да се врати пораката дома. Со своето гравирање „Повисоко ПОНАТАМУ ПОБРЗО“ служи како потсетник секогаш да се залагате за вашите соништа. Носете го како потсетник дека ги поседувате квалитетите што ви се потребни за да успеете или подарете го на суперхерој што го сакате.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 760661C01
Скроти ја моќта на бесконечните камења со нашиот висечки привезок Marvel The Avengers I...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 760268C01
Дали тоа ви звучи познато? Зајакнете се со нашиот приврзок Marvel The Avengers Iron Man...
6.045 MKD