Pandora Club 2019 Кутија со Богатство
Pandora Club 2019 Кутија со Богатство
Pandora Club 2019 Кутија со Богатство
Pandora Club 2019 Кутија со Богатство
Pandora Club 2019 Кутија со Богатство
Pandora Club 2019 Кутија со Богатство

Pandora Club 2019 Кутија со Богатство

Шифра на артикал: 787792D
Barkod: 5700302746266
Нашиот ексклузивен Pandora клуб 2019 приврзок оддава почит на уникатноста и индивидуалноста. Сребрениот приврзок е обликуван во форма на кутија за богатство на која се наоѓа катанец во Pandora Rose позлатата украсен со оригинален 0,01 каратен дијамант. На негос е врежани пораките „Биди свој“ и „Клуб PANDORA 2019“. Вистинско колекционерско парче за сите обожаватели на Pandora низ целиот свет
0 МКД
5.655 МКД
5.655 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Дијамант
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Rose
Метал дополнителен опис сребро и Rose
Нашиот ексклузивен Pandora клуб 2019 приврзок оддава почит на уникатноста и индивидуалноста. Сребрениот приврзок е обликуван во форма на кутија за богатство на која се наоѓа катанец во Pandora Rose позлатата украсен со оригинален 0,01 каратен дијамант. На негос е врежани пораките „Биди свој“ и „Клуб PANDORA 2019“. Вистинско колекционерско парче за сите обожаватели на Pandora низ целиот свет

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
string(0) ""
string(0) ""