Духчето Бу
Духчето Бу
Духчето Бу
Духчето Бу

Духчето Бу

Шифра на артикал: 798340EN16
Barkod: 5700302817096
Духчето Бу е можеби најслаткиот дух на целиот свет. Овој приврзок не потсетува дека луѓето кои ни значат најмногу се секогаш со нас, иако не сме во можност да ги видиме. Како еден од пријателите на дружината Pandora Friends,рачно доработениот Дух Бу е декорирано со очи од црн емајл и срце на долниот дел . Тој е прекрасен додаток на секоја колекција од приврзоци !
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Духчето Бу е можеби најслаткиот дух на целиот свет. Овој приврзок не потсетува дека луѓето кои ни значат најмногу се секогаш со нас, иако не сме во можност да ги видиме. Како еден од пријателите на дружината Pandora Friends,рачно доработениот Дух Бу е декорирано со очи од црн емајл и срце на долниот дел . Тој е прекрасен додаток на секоја колекција од приврзоци !

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799160C01
Приврзокот Двобојно срце и брава ќе ви овозможи луѓето што ги сакате секогаш да Ви бида...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""