Висечки приврзок цвет од цреша
Висечки приврзок цвет од цреша
Висечки приврзок цвет од цреша
Висечки приврзок цвет од цреша
Висечки приврзок цвет од цреша
Висечки приврзок цвет од цреша
Висечки приврзок цвет од цреша
Висечки приврзок цвет од цреша

Висечки приврзок цвет од цреша

Шифра на артикал: 790667C01
Barkod: 5700303110714
Прослави ги првите знаци на пролетта со нашиот привезок од цвет од цреша. Рачно нанесен розово- бел емајл и нагласен со светкави розови кубни циркони, ливчињата на нашиот цвет од цреша нежно се ротираат, како да се движат на ветре. Покриена со pavé склоп е последниот детал од овој незаменлив цветен привезок. Стилизирај го со друг накит со ладни тонови за топол пролетен изглед.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ги првите знаци на пролетта со нашиот привезок од цвет од цреша. Рачно нанесен розово- бел емајл и нагласен со светкави розови кубни циркони, ливчињата на нашиот цвет од цреша нежно се ротираат, како да се движат на ветре. Покриена со pavé склоп е последниот детал од овој незаменлив цветен привезок. Стилизирај го со друг накит со ладни тонови за топол пролетен изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекци...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен зелен висечки привезок Eternity Circle е неизоставен инфинити приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој сложен морско аква-син Eternity Circle висечки приврзок е неизоставен инфинити при...
2.665 MKD