Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци
Приврзок Светкави мразулци

Приврзок Светкави мразулци

Шифра на артикал: 798475C01
Barkod: 5700302826753
Додадете малку зимска свежина на Вашите модни комбинации со овој приврзок Блескави мразулци. Со 32 проѕирни циркони, овој приврзок го внесува гламурот и блескавата убавина на мразот и мразулците во вашата Pandora Reflexions белегзија или ѓердан. Можете да го носите од задната страна како полиран сребрен круг како суптилна алтернатива за блескавите мразулци.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додадете малку зимска свежина на Вашите модни комбинации со овој приврзок Блескави мразулци. Со 32 проѕирни циркони, овој приврзок го внесува гламурот и блескавата убавина на мразот и мразулците во вашата Pandora Reflexions белегзија или ѓердан. Можете да го носите од задната страна како полиран сребрен круг како суптилна алтернатива за блескавите мразулци.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799362C01
Направи твојот стил да блесне со приврзокот Розов pavé. Овој сребрен приврзок со криста...
1.593 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798600C01
Покажете ја Вашата суптилна и самоуверена страна со сребрениот приврзок Паве круг од ко...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете нов слој на стилот и погрижете се Вашата Pandora Refelxions алка никогаш да не...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Создадете стил кој ќе Ве рефлекрира со овој сребрен приврзок во форма на буквата U. Ком...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој приврзок во форма на буквата P е изработен од сребро 925 и од едната страна е поли...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Полирано сребро од едната страна и шари со линии од другата, овој сребрен приврзок во ф...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Оваа буква F изработена од сребро 925, е декорирана со украсни геометриски линии од едн...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека Вашата Pandora Reflexions белегзија блеска со овој прекрасен и софистициран сребре...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете безбременски сјај на Pandora Reflexions белегзијата со овој мазен приврзок во ...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете ѝ елегантен симбол на модерна романтика на Вашата Pandora Reflexions белегзија...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Разубавете го Вашиот изглед со блескавите камења на овој сребрен приврзок. Создаден за ...
3.185 MKD